LOG IN BCU LINK BANKINGMEMBERSHIP CONTACT USABOUT US

Банківські послуги для новоприбулих – АКЦІЯ «Нова Будучність»

21.04.22


АКЦІЯ “Нова Будучність”
Банківські послуги для новоприбулих – братів та сестер Українців

Кредитова Спілка Будучність вітає новоприбулих в Канаду!

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні, ми вітаємо новоприбулих та біженців та пропонуємо Вам спеціальний план банківських послуг який включає безкоштовні банківські рахунки, банківські картки, кредитні картки, різні фінансові послуги та оплату членського внеску від Будучності для нових членів Кредитової Спілки  Будучність.

Приєднуйтесь до нашої великої родини і починайте фінасове життя в Канаді разом з нами!

Акція «Нова Будучність» включає:

Банківські рахунки

Банківські та кредитні картки

Міжнародні грошові перекази (Wire transfers)

Страхування депозитів

Регуляторний орган фінансових послуг (FSRA) — це аґентство провінції Онтаріо, яке надає страхування депозитів для захисту відповідних депозитів у кредитних спілках Онтаріо в разі незпроможності фінансової установи. Кредитні спілки, застраховані FSRA, сплачують премії FSRA для покриття витрат на страхування ваших депозитів до суми $250,000 для депозитів у кожній з окремих категорій страхування депозитів FSRA.

www.fsrao.ca

Дарунок проїзної картки “Престо” (Presto)

https://www.prestocard.ca/en/about/new-to-presto

Та банківські послуги для цілої родини!


Переваги рахунку Лис Микита

Лис Микита (Lys Mykyta ) – спеціальна програма переваг для дітей до 13-ти років, яка пропонує нашим наймолодшим членам кредитівки високі відсоткові нарахування на ощадному рахунку Кредитової Спілки Будучність, а також багато заохочень та акцій протягом року.

Переваги Лиса Микити:

Переваги рахунку Повстанець

Програма та вигоди рахунку Повстанець передбачені для учнів 14-17 років. Вона покликана навчати наших підлітків відповідальному користуванню грошима.

Переваги рахунку Повстанець:

Переваги рахунку Здобувач

Довірте свої фінанси Кредитовій Спілці Будучність на час навчання в університеті чи коледжі. Програма вигод розроблена для молоді 18-15 років з широким вибором послуг.

Переваги рахунку Здобувач:

Переваги рахунку Булава

Це рахунок для старших людей віком від 65 років, яким ми шануємо їхнє довготривале партнерство та відданість Кредитовій Спілці Будучність.

Переваги рахунку Булава:

Find a Branch Near You

Search