Банківські послуги для новоприбулих – Програма «Нова Будучність»

21.04.22


Вітаємо новоприбулих в Канаді!

Якщо ви плануєте прибути до Канади найближчим часом, або щойно прибули, просимо вас залишити контактні дані у формі нижче, ми сконтактуємо з вами і допоможемо з відкриттям рахунку у BCU Financial.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Програма “Нова Будучність”

Банківські послуги для новоприбулих – братів та сестер Українців

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні, ми вітаємо новоприбулих та біженців та пропонуємо Вам спеціальний план банківських послуг, який включає безкоштовні банківські рахунки, банківські картки, кредитні картки, різні фінансові послуги та оплату членського внеску від Будучності для нових членів Кредитової Спілки Будучність.

Приєднуйтесь до нашої великої родини і починайте фінансове життя в Канаді разом з нами!

Програма «Нова Будучність» пропонує найвигіднішу пропозицію на ринку і включає:

Чому ще варто обрати Кредитову Спілку Будучність

Кредитова Спілка Будучність – це найбільша українська кредитова спілка у Канаді, з активами в управлінні на суму більше 1 мільярда доларів та з широким діапозоном надання різноманітних фінансових послуг. Члени КС Будучність – наша найвища цінність.

Ми глибоко усвідомлюємо важливу роль діаспори у допомозі Україні у цей непростий час. Від початку створення Будучності, ми стояли пліч-о-пліч з українцями у боротьбі за незалежність. Проте, 2014 рік став переломним. Адже наші брати і сестри потребували ще більшої підтримки – як під час Революції Гідності, так і згодом, після зухвалого російського вторгення на територію України. Лише за період з 2014 р. по 2022 р., Кредитова Спілка Будучність, разом зі своїми членами, зібрала та надала понад $7,000,000 доларів на реалізацію гуманітарних та медичних програм в Україні. Це, зокрема, програми підтримки батальйонів АТО, родин Небесної Сотні та Фонду реабілітації поранених військових. Також, ми розуміємо значимість збереження власної історії й утвердження нашої ідентичності та єдності тут, у Канаді. Саме тому, окрім надання фінансових послуг, Кредитова Спілка Будучність, разом із Благодійною Фундацією Будучність, всіляко підтримує культурні, просвітницькі та спортивні проєкти, надає благодійну допомогу освітнім закладам, церквам та громадським організаціям: від фінансування українських шкіл до надання стипендій студентам, від виділення коштів для проведення мистецьких фестивалів до спонсорування футбольних змагань та дитячих конкурсів. Так, на проєкти в українській громаді у Канаді тільки за період з 2014 р. по 2022 р. було виділено близько $10,000,000 доларів. Отже, як член Кредитової Спілки Будучність, ви маєте чудову нагоду долучитись до підтримки України й розвитку української громади у Канаді! Наша сила – в єдності, взаємодопомозі та синергії спільних дій!

Branch locations and addresses