BCU Financial wishes all our members, partners, and friends a Happy New Year! - BCU Financial

BCU Financial wishes all our members, partners, and friends a Happy New Year!

30.12.22


BCU Financial wishes all our members, partners and friends a Happy New Year!

Від імені Кредитової Спілки Будучність вітаємо наших членів, друзів та усю громаду із Новим Роком!

Дякуємо за те, що ви — з нами.

Дякуємо за відданість спільним цінностям і за те, що довіряєте нам допомагати будувати фінансову незалежність ваших родин.

Кредитова Спілка Будучність є серцем української громади. Ми підтримуємо багато ініціатив, спрямованих на розвиток та зміцнення нашої спільноти у Канаді, а через різні фонди також  допомагаємо у реалізації гуманітарних проєктів в Україні.

We are grateful to all the international partners across the globe for supporting Ukraine during these challenging times. Please continue providing this support by donating to various humanitarian programs, as the war in Ukraine is not over. We must continue our joint work until the victory over the Russian aggressor!

Цей рік був непростим. Це був рік незламності, безстрашності та сміливості! Українці усього світу показали, що вміють об’єднатися перед обличчям агресора.

Цьогоріч ми також вітали у наших громадах тисячі новоприбулих українців. Багато з них стали членами нашої кредитівки. Підтримаймо цих людей у новій країні — корисною порадою, пропозицією праці чи просто добрим щирим словом. Якщо ви недавно приїхали з України, долучайтесь до ініціатив в українській громаді, приводьте дітей в українські школи й ставайте невід’ємною частиною нашої спільноти. Адже наша сила — в єдності.

Ми з оптимізмом дивимось у Новий Рік і віримо, що спільними зусиллями поборемо ворога. Друзі, ми не можемо зупинятись! Маємо йти вперед — впевнено та злагоджено — до повної перемоги. Не будьмо просто сторонніми спостерігачами, продовжуємо підтримувати фінансово наших військових, дітей-сиріт, та усіх, хто постраждав від війни.

Happy New Year, dear friends! May your holidays be filled with joyfulness and good cheer, and may the year 2023 bring health, happiness, and prosperity!

З Новим Роком, друзі! Нехай 2023-й рік стане роком перемоги над агресором та роком відбудови нашої рідної України. Миру, благополуччя та спокою вам та вашим родинам!

© 2024. BCU Financial – Buduchnist Credit Union