BCU Financial President  & CEO, Oksana Prociuk-Ciz visits Yuri Lypa School - BCU Financial

BCU Financial President  & CEO, Oksana Prociuk-Ciz visits Yuri Lypa School

02.12.19

On Saturday, November 30, 2019, BCU Financial President  & CEO, Oksana Prociuk-Ciz, and long-time BCU Financial employee, Halyna Vynnyk, visited Yuri Lypa School in Toronto with an informational session about BCU Financial Group and all of its divisions including, BCU Financial, BCU Insurance, BCU Wealth Management and BCU Foundation. They talked about the various accounts and services available at BCU Financial, as well as the benefits of being a BCU member. BCU Financial also particularly prides itself on providing assistance and financial support for newcomers to Canada.

BCU Financial is the heart of the Ukrainian-Canadian community andsupports various community schools, organizations, special events and projects. BCU is a long-time partner of Yuri Lypa School. Oksana Prociuk-Ciz, is herself a graduate of Yuri Lypa School!

Parents and students asked questions about BCU Financial’s financial services, personal, business and savings accounts, interest, dividends, lending, mortgages, international money transfers, opportunities for collaboration, and employment.

 

У суботу, 30 листопада 2019p., у Школі Української Спадщини ім.Юрія Липи відбулася зустріч з управителькою BCU Financial пані Оксаною Процюк-Чиж та керівник відділу міжнародних переказів BCU Financial пані Галина Винник.

Пані Оксана та пані Галина розповіли про історію створення Кредитової Спілки Будучність, мету, принципи і засади праці інституції, яка є не лише фінансовою, а й суспільно-громадською та меценатською. Вони розказали присутнім про фінансові та інвестиційні послуги та можливості, різноманітні рахунки, бізнесові та кар’єрні перспективи для дітей, молоді, дорослих і сеньйорів, а також про ту величезну роботу, яку проводить BCU Financial для підтримки нашої української громади у Канаді.

Кредитова Спілка Будучність є серцем української громади у Канаді, Онтаріо і в Торонто зокрема, адже підтримує громаду та людей, надає суттєву допомогу, фінансовий супровід, сприяння, поради і навіть роботу. Особлива увага і турбота новоприбулим у Канаді.

Пані Оксана Процюк Чиж подякувала усім батькам та учням школи, зазаначивши, що і сама є випускницею-матуранткою Школи ім.Юрія Липи. КС BCU Financial є давнім патроном і партнером школи ім.Юрія Липи. Щороку завдяки BCU Financial діти отримують дарунки від Миколая, нові підручники та книжки, чимало родин відчувають суттєву допомогу і підтримку з оплатою за навчання дітей в українських цілоденних та суботніх школах, відпочинок у літніх таборах, відвідування гуртків та тематичних клубів.

Батьки та курсанти школи задавали запитання про фінансові послуги BCU Financial, індивідуальні, бізнесові та накопичувальні рахунки, відсотки та дивіденди, про кредитування, іпотеку (мортґеджі) та міжнародні перекази грошей, про можливість співпраці і навіть працевлаштування.

Фото: Iryna Danchuk

© 2024. BCU Financial – Buduchnist Credit Union