In Memory of Theodosij Buyniak - Теодосій Буйняк - BCU Financial

In Memory of Theodosij Buyniak – Теодосій Буйняк

28.04.21


4-го квітня відійшов у вічність світлої пам’яті мґр Теодосій Буйняк, довголітній відданий провідник Кредитової Спілки Будучність.

З початку 60-тих років мґр Буйняк, економіст за професією, зайняв провідну роль в Раді Директорів. Його постать, візія, віра у власні сили, відданість своїй громаді стали фундаментом розвитку і невід’ємною частиною Кредитової Спілки Будучність на десятиліття.

Від 1981 року, як голова Ради Директорів, мґр Буйняк вклав багато зусиль, щоб Будучність успішно розвивалася та стала найбільшою українською кредитовою спілкою в Канаді. Під керівництвом мґр-а Буйняка діяльність Кредитової Спілки Будучність не тільки служила фінансовим потребам свого членства, але гордо несла ідею незалежності України та прагнення українського народу до цієї мети.

Як почесний директор, він залишився дорадником, опорою для нового провідництва. І до кінця свого життя Теодосій Буйняк був активним почесним Директором.

Вічна йому пам’ять!

On April 4th, our long-time Chair of the Board of Directors of Buduchnist Credit Union, community leader, and credit union activist, Theodosij Buyniak, passed away. Theodosij Buyniak was a great inspiration and a mentor to many of us. He was a Canadian and Ukrainian patriot.

May his soul be at peace with our Heavenly Father. He will truly be missed.


© 2024. BCU Financial – Buduchnist Credit Union