WE ARE RENOVATING FOR THE FUTURE! ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ БУДУЧНОСТІ! - BCU Financial

WE ARE RENOVATING FOR THE FUTURE! ОНОВЛЕННЯ ДЛЯ БУДУЧНОСТІ!

08.11.21


We are undergoing construction at our Bloor location and thank our members and our staff for your understanding as we work on improving your Branch member experience!

The construction will include a complete remodel of our Bloor Branch that will include an elevator to ensure that we are able to serve the needs of members and visitors of all abilities. The new Branch design will address the changing in-branch needs of our members and will include many new self-serve options and tools, and spaces for our members to meet right in the heart of the Ukrainian community in Toronto.

BCU Financial will be a hub for our community and we look forward to welcoming you in YOUR new space soon!

Зараз ми перебуваємо на стадії будівництва і дякуємо нашим членам Кредитівки та нашим працівникам за розуміння, бо ми працюємо для покращення роботи Вашого відділу!

Будівництво передбачає повну реконструкцію нашого відділу на вулиці Bloor, включно з побудовою ліфту, що дозволить нам надавати послуги і забезпечувати потреби членів Кредитівки та відвідувачів з різними можливостями. Новий дизайн відділу буде створено так, щоби врахувати потреби наших членів Кредитівки під час перебування у приміщенні, і включатиме багато нових можливостей та засобів для самообслуговування, а також простір для зустрічей наших членів Кредитівки у самому серці Української громади у Торонто.

Кредитова Спілка Будучність стане головним місцем зустрічей для нашої громади, і ми з нетерпінням чекаємо Вас у ВАШОМУ новому просторі вже зовсім скоро!

МИ ВІДЧИНЕНІ І ГОТОВІ НАДАВАТИ ВАМ ПОСЛУГИ!
WE ARE OPEN AND READY TO SERVE YOU!

For a complete list of our Branch hours and staff members by location, please visit https://bcufinancial.com/locations/

© 2024. BCU Financial – Buduchnist Credit Union